تجهیز نمایشگاه

رپیتون

تجهیز و راه اندازی نمایشگاه

هر ساله تعداد زیادی نمایشگاه در کشور برای موضوعات مختلف برگزار می‌شود. افرادی که در این نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند، باید تجهیزاتی را برای هرچه بهتر برگزار شدن نمایشگاه تهیه نمایند. از آنجایی که برخی از تجهیزات مورد نیاز از قیمت بالایی برخوردار هستند، می‌توان آنها را به صورت اجاره‌ای از برخی شرکت‌های ارائه دهنده تهیه کرد. از جمله تجهیزاتی که در نمایشگاه‌ها استفاده زیادی دارد، دستگاه قهوه ساز و دستگاه اسپرسوساز است. این دو دستگاه جهت سهولت در تهیه نوشیدنی‌ قهوه و اسپرسو استفاده می‌شود. با وجود این دستگاه‌ها در نمایشگاه می‌توانید افراد بازدیدکننده را به یک نوشیدنی گرم دعوت کرده و حس صمیمیت بیشتری را در آنها القا کنید. دستگاه‌های اسپرسوساز و قهوه ساز در برندهای متنوع با قیمت‌های مختلفی موجود هستند. افرادی که از نظر پرداخت هزینه برای خرید این دستگاه‌ها مشکل داشته باشند، می‌توانند آنها را به صورت اجاره‌ای در اختیار داشته باشند.

شرکت رپیتون از جمله شرکت‌های معتبری است که چند سالی است در حوزه فروش و اجاره دستگاه‌های اسپرسوساز، قهوه ساز و آسیاب قهوه فعالیت دارد. افرادی که قصد کرایه تجهیزات نمایشگاهی دارند، می‌توانند این دستگاه‌ها را با خیالی آسوده از شرکت رپیتون اجاره نمایند. کلیه دستگاه‌های اجاره‌ای این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و کاربری آسانی دارند. با اجاره روزانه این لوازم می‌توانید یک مراسم ایده‌آل یا یک نمایشگاه درخور شان خود را داشته باشید. برای ثبت اجاره دستگاه‌های اسپرسوساز یا قهوه ساز کافیست در ساعات اداری با شماره‌های ثبت شده در سایت تماس حاصل کرده و با تعیین تعداد روز مورد نظر و تعیین تاریخ برای دریافت وسایل سفارش خود را ثبت نمایید. پس از این کار همکاران ما تمام تجهیزات مورد نظر شما را در روز تعیین شده برایتان ارسال خواهند کرد. قابل ذکر است کلیه اطلاعات لازم برای استفاده از این دستگاه‌ها به افراد داده شده تا در طول اجرای مراسم مشکلی از بابت کار با آنها نداشته باشند. همچنین در صورت نیاز می‌توانید از وجود نیروهای باریستای شرکت رپیتون در مراسم خود بهره ببرید.

اجاره دستگاه قهوه ساز صنعتی

در صورتی که قصد تجهیز نمایشگاه دارید، می‌توانید به جای خرید لوازم به سراغ اجاره آنها بروید. دستگاه قهوه ساز صنعتی یکی از لوازم‌های مورد نیاز در نمایشگاه است. این دستگاه در مدل‌ها و برندهای مختلفی موجود است و با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. افراد می‌توانند به جای خرید این دستگاه، اقدام به اجاره دستگاه قهوه ساز صنعتی کنند.

اجاره دستگاه اسپرسوساز

با وجود یک دستگاه اسپرسوساز می‌توانید انواع نوشیدنی بر پایه اسپرسو را برای بازدیدکنندگان غرفه خود سرو نمایید. با اجاره دستگاه اسپرسوساز، قادر به تهیه نوشیدنی‌های مختلفی چون اسپرسو، کاپوچینو و ماکیاتو خواهید بود. برای همین توصیه می‌کنیم از تهیه دستگاه اسپرسوساز اجاره‌ای برای نمایشگاه خود به هیچ وجه غافل نشوید.

تجهیز نمایشگاه با لوازم کافی شاپ

از جمله لوازم کافی شاپ که در نمایشگاه‌ها مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرند، می‌توان به دستگاه قهوه ساز صنعتی و دستگاه اسپرسوساز اشاره کرد. افرادی که قصد برپایی نمایشگاه و یا اجاره غرفه دارند، بهتر است نمایشگاه خود را با لوازم کافی شاپ تجهیز نمایند. با این کار می‌توانید بازدیدکنندگان مهم خود را به یک نوشیدنی قهوه دعوت کنید و یک مکالمه سازنده با آنها داشته باشید.

تجهیز نمایشگاه در محل

یکی از خدمات شرکت رپیتون، تجهیز نمایشگاه در محل است. کارشناسان رپیتون با حضور در غرفه و محل نمایشگاه، کلیه تجهیزات لازم را بر اساس ظرفیت و تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه مهیا می‌کنند. بنابراین افراد می‌توانند با خیال آسوده کار تجهیز نمایشگاه را به کارشناسان رپیتون بسپارند و نگرانی از بابت تهیه لوازم نداشته باشند.

اجاره دستگاه اسپرسوساز آستوریا

اسپرسوساز آستوریا از دستگاه‌های بسیار با کیفیت موجود در بازار است. این دستگاه مدل‌های مختلفی دارد و هر کدام از توان و ویژگی‌های خاصی برخوردار می‌باشند. افراد با تهیه این دستگاه می‌توانند انواع نوشیدنی‌ اسپرسو با کیفیت بسیار بالا را به راحتی آماده نمایند. در حال حاضر می‌توانید برای اجاره دستگاه اسپرسوساز آستوریا از فروشگاه رپیتون اقدام نمایید.

کافی شاپ سیار

حتما در سطح شهر با ون‌ها و کاروان‌های کوچک و بزرگی که در واقع یک کافه سیار هستند، مواجه شده‌اید. این ون‌ها که معمولا از رنگ‌ها و طراحی‌های جذابی برخوردار هستند، توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کنند. خصوصیتی که کافه سیارها دارند این است که در یک مکان ثابت مستقر نمی‌شوند و معمولا مکانشان عوض می‌شود. برای همین است که به آنها کافی شاپ سیار گفته می‌شود. این کافه‌ها با مستقر شدن در مکان‌های گوناگونی از سطح شهر، برای خود مشتری پیدا می‌کنند و به سرو انواع نوشیدنی‌های قهوه و اسپرسو برای آنها می‌پردازند. همچنین در کنار این نوشیدنی‌ها، خوراکی‌هایی نظیر کیک و شیرینی جهت سفارش وجود دارد. درون ون‌های کافی شاپی، معمولا دستگاه‌های مختلفی وجود دارد. دستگاه‌های قهوه‌ساز، اسپرسوساز و چای ساز جزو لوازمی هستند که در بیشتر کافی شاپ‌های سیار قابل مشاهده هستند. کافی شاپ‌های سیار را میتوان در هر نقطه‌ای از سطح شهر پیدا کرد. علاوه بر کوچه و خیابان‌های پر رفت و آمد، میتوان آنها را در نمایشگاه‌های مختلف نیز مشاهده کرد. این کافه‌ها با مستقر شدن در بخش‌های مختلفی از نمایشگاه، به افراد جهت سرو انواع نوشیدنی سرویس‌دهی می‌نمایند.

اجرای بار سرد و بار گرم

منوی بار گرم کافی شاپ شامل نوشیدنی‌های گرم قهوه و اسپرسو است. این منو جزو منوهای اصلی کافی شاپ به حساب آمده و تنها مختص به فصل پاییز و زمستان نمی‌باشد. نوشیدنی‌هایی چون لاته آرت، کاپوچینو، اسپرسو و … جزو نوشیدنی‌های بار گرم هستند. در مقابل بار سرد کافی شاپ، به نوشیدنی‌های سرد و خنک مربوط است. نوشیدنی‌هایی چون انواع شربت، آبمیوه‌ها، کوکتل‌ها و غیره جزو نوشیدنی‌های بار سرد محسوب می‌شوند. خوب است بدانید به فردی که مسئولیت بار گرم کافی شاپ را برعهده دارد، باریستا و به فردی که مسئولیت بار سرد کافی شاپ را بر عهده دارد، بارتندری گفته می‌شود. هر دوی این افراد در راه‌اندازی و مدیریت کافی شاپ نقش مهمی دارند و جزو اشخاص مهم محسوب می‌شوند. افرادی که در اماکنی چون نمایشگاه اقدام به سرو نوشیدنی می‌کنند، بهتر است از هر دو بار گرم و بار سرد کافی شاپی بهره ببرند.

مجری بار گرم و سرد

همانطور که اشاره شد بار سرد و بار گرم دو بخش جدا از هم هستند. در بار گرم انواع نوشیدنی‌های گرم مانند لاته، موکا، نسکافه و کاپوچینو به وسیله باریستا سرو می‌شود. در صورتی که در بار سرد انواع نوشیدنی‌های سرد نظیر شربت، آبمیوه و کوکتل به وسیله بارتندری سرو می‌شود. این افراد جزو افراد شاخص و مهم کافی شاپ به حساب می‌آیند و هنگام راه‌اندازی و تاسیس کافی شاپ باید به آنها توجه ویژه‌ای داشت. خوب است بدانید شرکت رپیتون علاوه بر تجهیز و راه‌اندازی کافی شاپ، اموری چون آموزش مجری بار گرم و بار سرد را نیز انجام می‌دهد. برای همین افرادی که به دنبال باریستا و بارتندری برای مکان‌هایی چون نمایشگاه و غرفه‌های خود هستند، می‌توانند از نیروهای آموزش‌دیده و حرفه‌ای رپیتون استفاده نمایند.

تشریفات نمایشگاهی

برای برگزاری یک نمایشگاه خوب، باید به موارد زیادی توجه داشت. پذیرایی از مراجعه‌کنندگان یکی از این موارد است که بهتر است به آن توجه زیادی شود. برای این کار میتوان از شرکت‌های خدماتی و تشریفاتی نمایشگاه کمک گرفت تا پذیرایی در خور شأن حضار صورت گیرد. در تشریفات نمایشگاهی باید به سرو بار گرم و بار سرد توجه داشته و از افراد کافه من و باریستا جهت این کار استفاده کرد. این افراد به دلیل تخصص بالای خود در این امور، می‌توانند بهترین پذیرایی را از حضار داشته باشند. علاوه بر این، افراد بارمن و کافه من از نحوه کار با انواع دستگاه‌های اسپرسوساز و قهوه‌ساز اطلاع دارند و می‌توانند انواع نوشیدنی‌های گرم بر پایه قهوه را با آنها سرو نمایند. برای همین در انتخاب شرکت‌های تشریفات نمایشگاهی به کادر مجرب و آموزش‌دیده توجه داشته باشید تا بتوانید پذیرایی مناسبی از مراجعه‌کنندگان داشته باشید. این تشریفات باید بر اساس فصل برگزاری نمایشگاه، از منوی پذیرایی متناسبی برخوردار باشند و منوی متنوعی در اختیار افراد قرار دهند. برخورداری از بار سرد برای نمایشگاه‌هایی که در فصول گرم سال برگزار می‌شوند، موضوعی است که باید به آن توجه زیادی شود.

پذیرایی در غرفه و نمایشگاه

پذیرایی در غرفه و نمایشگاه از افراد مراجعه‌کننده، اهمیت زیادی دارد. افرادی که در نمایشگاه‌ها از غرفه برخوردار هستند، بهتر است در کنار ارائه محصول به پذیرایی کردن از افراد نیز توجه داشته باشند. با این کار ارتباط صمیمی‌تری با مشتریان فراهم شده و نام برند و خدمات در ذهن مخاطبان بیشتر باقی خواهد ماند. از این رو افراد برگزارکننده نمایشگاه که دارای غرفه‌های کوچک و بزرگ هستند، بهتر است به نکات پذیرایی از حضار توجه ویژه‌ای داشته باشند. این افراد می‌توانند جهت پذیرایی کردن از افراد از تنقلات، شیرینی‌ها و نوشیدنی‌های مختلف استفاده نمایند. برای سرو نوشیدنی‌ها بهتر است از افراد کافه من و باریستا استفاده کرد تا نوشیدنی به بهترین نحو ممکن سرو شود. نوشیدنی‌هایی که در نمایشگاه سرو می‌شود، بهتر است با فرهنگ بازدیدکنندگان و مهمانان مطابقت داشته باشد. برای مثال در نمایشگاه‌های بین المللی باید در کنار سرو چای و نوشیدنی‌های سنتی، به سرو نوشیدنی‌های قهوه نیز توجه داشت.

نیروهای نمایشگاهی

غرفه‌های نمایشگاهی جهت ارائه بهترین خدمات به مراجعه‌کنندگان، باید از نیروهای کافی برخوردار باشند. نیروهای پشت کانتر، مهماندار نمایشگاه جهت پذیرایی از حضار، نیروی خدماتی جهت نظافت و … از جمله نیروهای مهم نمایشگاهی به حساب می‌آیند. افرادی که قصد دارند در نمایشگاه غرفه بگیرند، بهتر است به این موضوع توجه داشته باشند و جهت پذیرایی و نظافت غرفه از نیروهای مناسبی استفاده نمایند. نیروهای پذیرایی در نمایشگاه باید طرز کار با دستگاه‌های مربوطه و تعامل با مشتریان را بلد باشند تا بتوانند بهترین پذیرایی را از مراجعه‌کنندگان و مهمانان غرفه داشته باشند.

نیروهای تشریفات

نیروهای تشریفاتی جزو افرادی هستند که ارتباط زیادی با مهمانان دارند. در واقع این نیروها نماینده شما هستند و وظیفه میزبانی از مهمانان شما را بر عهده دارند. نیروهای تشریفات باید از مهارت‌های تشریفاتی و آداب معاشرت موثر اطلاع داشته باشند و به بهترین شکل ممکن از مهمانان پذیرایی نمایند. این کار سبب می‌شود تا مهمانان از نحوه پذیرایی بیشترین میزان رضایت را داشته باشند و اوقات خوشی را در کنار شما سپری نمایند. نیروهای تشریفات حرفه‌ای و آموزش‌دیده، از آداب پذیرایی در مراسم‌های رسمی و غیررسمی آگاهی دارند. برای مثال این نیروها باید از آداب مناسب جهت پذیرایی در نمایشگاه و یا تشریفات سازمانی به خوبی مطلع باشند و در هر مکانی بهترین و مناسبترین اصول پذیرایی را به کار گیرند. نحوه پذیرایی از مهمانان و نحوه چیدمان ظروف از جمله مهمترین وظایف نیروهای تشریفاتی است.

نیروی اینفو

در کنار نیروهای تشریفات و پذیرایی، باید به نیروی اینفو نیز توجه داشت. نیروی اینفورمیشن به نیرویی گفته می‌شود که پشت میز اینفو یا همان اطلاعات می‌نشیند. این نیرو وظیفه دادن اطلاعات و پاسخ به سوالات افراد را برعهده دارد. نیروهای اینفورمیشن یا غرفه‌دار، باید از پوشش مناسبی برخوردار باشند و طبق استانداردهای نمایشگاه و دستورالعمل‌های حراست نمایشگاه لباس بپوشند. افرادی که در حوزه نیروی اینفو به فعالیت می‌پردازند، باید از تخصص و تجربه کافی در جذب مشتریان بالقوه برخوردار باشند. این نیروها معمولا با گذراندن دوره‌های آموزشی مربوطه، می‌توانند نقش خود را در این حوزه به خوبی ایفا نمایند. افرادی که به دنبال نیروهای اینفو هستند، می‌توانند با بررسی نظر کارفرمایان قبلی و سطح امتیازشان، از آنها جهت میز اینفو درخواست کمک نمایند.

پذیرایی در غرفه

برای اینکه بتوانید با مخاطبان و بازدیدکنندگان غرفه ارتباط نزدیک و موثری داشته باشید، بهتر است در کنار معرفی خدمات خود به بهترین شکل ممکن، به مواردی چون پذیرایی در غرفه نیز توجه کنید. پذیرایی در غرفه باید طبق اصول درستی انجام شود تا بهترین تاثیر را بر روی مخاطب داشته باشد. جهت پذیرایی در غرفه می‌توانید از انواع تنقلات مانند شکلات و شیرینی‌های کوچک و همچنین نوشیدنی‌های مختلف استفاده نمایید. نوشیدنی و تنقلاتی که برای مهمانان خود در نظر می‌گیرید، بهتر است مطابق با فرهنگ و موضوعات محصولات نمایشگاهی باشد. به کارگیری منو با چندین نوشیدنی مختلف نظیر چای، دمنوش و قهوه مسئله بسیار خوبی است که بهتر است به آن توجه داشته باشید. علاوه بر این جهت تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطبان، سعی کنید پذیرایی را در ظروفی با مشخصات برند خود انجام دهید. برای مثال از لیوان‌هایی جهت سرو نوشیدنی استفاده کنید که نام برند و شرکتتان بر روی آن ثبت شده باشد.

سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید...!

10 نظر در “تجهیز نمایشگاه

 1. Avatar مهتاب گفت:

  سلام هزینه اجاره دستگاه قهوه ساز چقدر است؟

  1. rapiton rapiton گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز لطفا تماس بگیرید

  2. rapiton rapiton گفت:

   سلام دوست عزیز لطفا با شماره های درج شده تماس بگیرید

 2. rapiton rapiton گفت:

  سلام دوست عزیز لطفا با شماره های درج شده تماس بگیرید

 3. Avatar مینا گفت:

  سلام از چند روز قبل باید برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی مثل قهوه ساز و اسپرسوساز اقدام کنیم؟

  1. rapiton rapiton گفت:

   سلام دوست عزیز 3 تا 4 روز

 4. Avatar بهار تاجیک گفت:

  سلام. خدمات پذیرایی در محل غرفه رو چطور میتونم رزرو کنم؟

 5. Avatar عباسی گفت:

  چه ابتکار عملی! سالها بود که به اینجور خدمات نیاز داشتیم

 6. Avatar صبوری گفت:

  سلام. من میخام توی یه نمایشگاه سیار کافه راه بندازم با منوی سرد و گرم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 7. Avatar منصوری فر گفت:

  منوی بار سرد شامل چه تجهیزاتی میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

خانه
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب من